SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Arı ve Arıcı Malzemeleri
Arı ve Arıcı Malzemeleri
Hakkımızda

Firmamız  2014 yılında ARMA ARI VE ARICILIK MALZEMELERİ pazarlama ve toptan  satışı yapmak üzere İzmir'de kurulmuştur.

Kurucumuz Mehmet Bey hayatının yarım asırlık zamanını çok sevdiğini söylediği , arıcılık mesleğini yaparak geçirmenin mutluluğu içerisinde , gururla şirketimizin yöneticiliğini yapmaktadır. 

Mehmet Bey kara kovan arıcılığının yapıldığı günlerden bügüne arıcılık  sektörünün içinde çalışıp çok yoğun bilgi ve birikime sahiptir.

Bu bilgi ve tecrübelerini siz değerli müşterileriyle severek paylaşmakta ürün satışlarının arkasından bilgilendirmeleri ile de müşterilerine destek sağlamaktadır.

Türkiye' nin çeşitli illerinde yapılan arıcılık çalışmalarına ürün ve ekipman tedarik etmektedir. Arıcılık malzemeleri ile ilgili aradığınız her türlü ürünü firmamızdan temin edebilir kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz ,bu sektördeki  birçok büyük markanında bayiliğini bünyesinde bulunduran firmamız ,  müşterileri için her zaman uygun ve kaliteli ürünleri satmaktadır.

 

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

İnsanlığa ve yaşamsal döngüye faydası olan arıcılık sektörünün ihtiyaçlarını karşılayarak , firmamızın her geçen gün bu sektörde aranılan tek isim olmasını sağlamak , çalışmalarımızda dürüstlük ve kaliteli ürün anlayışından ödün vermemek en temel firma ilkemizdir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et